Autorský šperk - Set Kov strom života - ruční výroba

Na této stránce můžete vidět originály, které mají již své majitelky. Pokud uvažujete o tom, že by váš styl a pocit podpořil unikátní šperk, můžete se zde inspirovat. Nenajdete-li na e-shopu vyhovující šperk a některý z těchto vás oslovil, ráda vám vytvořím podobný, např. ve vámi oblíbené barvě. V takovém případě mě stačí kontaktovat.

  • set náhrdelníku a náramku
  • vyroben z duralu, bavlněného provázku
  • náramek délka 20 cm, přívěsek 4,5 cm, celková délka náhrdelníku 60 cm
  • magnetické zapínání
0 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: CC87
Autorský šperk - Set Kov strom života - ruční výroba
Návrh bez názvu (83)
Na objednávku

Detailní popis produktu

Set náhrdelníku a náramku je vyroben z duralu, bavlněného provázku. Náramek délka 20 cm, přívěsek 4,5 cm, celková délka náhrdelníku 60 cm, magnetické zapínání

Originální šperk vhodný pro moderní ženu pro denní nošení i sváteční chvíle.

V čem jsou šperky EX ANIMO jiné?

Spojení kovu, korálků a provázků - čistá linie, elegance. Spojení neobvyklé, o to zajímavější. 

Základem většiny šperků značky Exanimo je kovový komponent - matný či leštěný dural, což je slitina hliníku s přídavkem mědi, hořčíku, manganu nebo jiných prvků. Z kovových komponentů pak vznikají společně s korálky české a japonské výroby originální autorské šperky. Velkou výhodou duralu je to, že je, na rozdíl od jiných kovů, velmi lehký a příjemně se nosí na krku, ruce i uších. 

Autorkou šperků je Stanislava Havlenová, která šperky taky vyrábí. K ruce je jí její přítel, který řeže, brousí a leští kovové komponenty.

Autorka ve svém životě miluje jednoduché linie, na druhou stranu ale i pestrost, a to vše se odráží i v její tvorbě. Každý šperk je jedinečný, stejně jako její klientky. 

Šperk si můžete objednat i na zakázku - autorka se do šperku snaží otisknout i Vaši osobitost a výjimečnost.