Reklamace a vrácení

Zakoupený šperk mi zatím žádná zákaznice nereklamovala ani nevracela, nicméně ze zákona jsem povinna uvádět podmínky pro případné reklamace a odstoupení od smlouvy. V případě, že něco není v pořádku, nebo si nákup rozmyslíte, postupujte dle těchto bodů.

Reklamace - Vaše práva z vadného plnění 

Pokud by s kvalitou šperku nebo jeho provedením nebylo něco v pořádku, kontaktujte mě e-mailem info@exanimo-sperky.cz a domluvíme se na dalším postupu. 

Reklamační formulář


Podrobné informace viz Obchodní podmínky článek VI. Práva z vadného plnění.

Odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů

Jako koncový spotřebitel máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Bez udání důvodu tak můžete odstoupit u smlouvy jen u produktů, které nebylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu,

Aby odsoupení od smlouvy bylo platné, je potřeba, abyste mě o něm písemně informavali e-mailem na info@exanimo-sperky.cz.

Zboží je nutné odeslat zpět do 14 dnů od odstoupení. 

Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Peněžení prostředky vrátím nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, včetně nákladů na dodání, které jsem od vás přijala. Nejsem však povinna peněžní prostředky vrátit dříve, než mi zboží předáte.

Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátím vám náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží jsem oprávněna jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.


Formulář pro odstoupení od smlouvy

Kontakty